Letošní tour úspěšně zahájena na Černém Mostě

31. 5. 2021
Development Tour vstoupila již do 9. ročníku prvním turnajem v pražském resortu Black Bridge. Velký dík patří zejména všem partnerům a hráčům, kteří jsou základním kamenem a kořením tohoto úspěšného formátu. 
 
A jak dopadlo klání na hřišti? V soutěži Best bruno rány předvedl parádní výkon Vojtěch Bednář (76 ran), v kategorii 20,1 – 54 zvítězil Matyáš Novák s krásnými 43 STB a kategorii 0-20 shodně zahráli 92 ran a získali 38 STB Michal Macek a Jiří Štěpka. 
 
Development Tour je nejenom golfové klání, ale je stále oceňovanější a vyhledávanější právě z důvodu networkingu a budování kamarádských a obchodních vztahů. Fotografie z úvodního turnaje najdete zde.
 
A jaký je další program? 24. června se uvidíme na Ypsilonce v Liberci, 2. září pak na karlovarských Cihelnách a sportovní část tour zakončíme 23. září na Kunětické hoře.
 
Těšíme se na Vás! 

Novinky

Již příští čtvrtek se na vás všechny těšíme na nádherném hřišti pod Kunětickou horou u Pardubic. Nezapomeňte se… ...více

Srpen se nám za chvíli přehoupne do druhé poloviny a za dveřmi je tak náš třetí turnaj na karlovarských Cihelnách.… ...více

Zobrazit archiv